Powiększa się lista najemców Dekady w Mińsku Mazowieckim

Wśród nowych najemców zintegrowanego centrum handlowo-komunikacyjnego Dekada w Mińsku Mazowieckim są takie marki jak: RTV Euro AGD, Pepco, CCC oraz Hebe.

dekada-misk-mazowiecki

Dekada w Mińsku Mazowieckim będzie zintegrowanym centrum handlowo-komunikacyjnym, z czego 4 800 metrów kwadratowych zajmą lokale handlowo-usługowe. Łącznie w obiekcie typu „strip mall” znajdzie się dziewięć sklepów, a zmotoryzowani będą mogli skorzystać z parkingu samochodowego na 380 stanowisk. Budynek handlowy zostanie połączony bezpośrednio z dworcem kolejowym.

Cały czas trwa również komercjalizacja Dekady. W ostatnim czasie podpisane zostały umowy z takimi markami jak: RTV Euro AGD, który zajmie lokal o powierzchni 670 mkw., Pepco z lokalem o powierzchni 450 mkw., polski producent obuwia – CCC z lokalem, który będzie miał powierzchnię 460 mkw., oraz sieć drogerii Hebe. Sklep będzie miał powierzchnię 460 mkw.

Dekada w Mińsku Mazowieckim to projekt realizowany przez grupę Dekada S.A., we współpracy ze spółką zależną PKP S.A. – Xcity Investment. Kompleks znajdzie się w centrum miasta przy ulicy 1-go Maja. Komercjalizacją obiektu, który zostanie oddany do uzytku w drugiej połowie 2018 roku, zajmuje się BOIG Property Consulting

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *